Slåenkvisten 10 og 5 andre boliger er kommet til salg denne uge i Middelfart - se boligerne her.

dato

6 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Middelfart. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Middelfart er to af de nyeste boliger, der er kommet på markedet, villaen på Slåenkvisten 10 og rækkehuset på Gl Banegårdsvej 44.

Villaen på Slåenkvisten 10 tilbyder et rummeligt hjem med 164 kvadratmeter fordelt på 6 værelser. Beliggende på en grund på 789 kvadratmeter, kan den indfri drømmen for en familie, der søger masser af plads.

Prissat til 3.395.000 DKK, tilbydes den som en attraktiv mulighed for dem, der ønsker en større bolig i Middelfart.

Gl Banegårdsvej 44 præsenterer et rækkehus med en mere kompakt størrelse på 134 kvadratmeter. Denne bolig er fordelt på 4 værelser og ligger på en mindre grund på 284 kvadratmeter.

Med en udbudspris på 2.795.000 DKK, tilbyder rækkehuset en mere økonomisk mulighed for dem, der ønsker at bo centralt uden at gå på kompromis med pladsen.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga